Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Nedir?

Kanvas tablo, ressamların kullandığı tuval bezi olarak adlandırılır. Fakat bu bez üzerine çeşitli elektronik cihazlar ile baskılar yapılarak, görsel açıdan kusursuz tablolar ortaya çıkarılır. Günümüzde en çok tercih edilen ve satın alınan ev dekorasyon ürünleri arasındadır. Farklı simgelere ve resimlere sahip kanvas tablo modelleri vardır. Evin duvar bölümüne asılır ve ev ortamına gösteriş katar. Manzaralar ve hayvan figürlerine sahip olan modelleri de vardır. Günümüzde bu tablolara, yeni ayrıcalıklar katılmıştır. Son olarak makineler ile püskürtmeler yapılarak piyasaya sürülmüştür. Fiyatları son derece uygundur ve rahatlıkla satın alınabilir. Evlerde tercih edilen, dekoratif araçlar arasında bulunur. Duvara çakılan çivinin üzerine takılır ve istek durumuna göre büyük boyutları da vardır.

Kanvas Tablo

5 Parçalı Kanvas Tablo - Vene..

# 5PARKT50005

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Soyu..

# 5PARKT50010

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Tren..

# 5PARKT50001

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Fil ..

# 5PARKT50002

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Kele..

# 5PARKT50003

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Eyfe..

# 5PARKT50004

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Manh..

# 5PARKT50006

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Deni..

# 5PARKT50007

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Hama..

# 5PARKT50008

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Deni..

# 5PARKT50009

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Gün..

# 5PARKT50011

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - San ..

# 5PARKT50012

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Kır..

# 5PARKT50013

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Bah..

# 5PARKT50014

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Beya..

# 5PARKT50015

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Yeş..

# 5PARKT50016

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - İst..

# 5PARKT50017

TL
Satın Al

5 Parçalı Kanvas Tablo - Aşk..

# 5PARKT50018

TL
Satın Al

Kanvas Tablo Modelleri

Kanvas tablolarda belirlenmiş bazı modeller ve çeşitler vardır. Kişilerin zevk ve hazlarına göre üretimi yapılmıştır. Tabloların üretimi başarılı fakat uzun süren işlemdir. Bu sebepten ötürü, çok ince bir işçilik yapılmıştır. İnce işçilikten dolayı, çok başarılı tablolar ortaya çıkmıştır. Manzaraya sahip kanvas tablo modelleri en çok tercih edilen modeldir. Bu modeller, evin içerisine asılarak, huzurlu bir ortam yaratılır. Üstelik plakalar, birbirinden ayrı üretilmiştir ve güzel bir görüntü ortaya çıkartır. Diğer bir model ise, arabalı olanlardır. Özellikle erkekler tarafından sıkça satın alınır.

  Antika araba ve modern araba resimleri olmak üzere, 2 türde arabalı kanvas tablo vardır. Her ikisinin fiyatı orta seviyededir ve her bütçeye uygundur. Ünlü ressamların yaptığı sanatlar, bu tablolar ile daha hoş hale getirilmiştir. Çeşitli yağlı boya çalışmaları ve bilinen başyapıtlar, tablolara işlenmiştir. Üstelik yapılan baskılar, orjinaldir. Bu sayede uzun bir süre boyunca sorun olmadan kullanılabilir. Ünlü ressamların her yapıtı, bu modeller arasında bulunur. Son olarak dini kanvas tablolar mevcuttur. Bu tabloların üzerine dini motifler ve ayetler işlenerek, tablolara ayrıcalık katılmıştır. Herhangi bir kullanım alanı yoktur ve istenilen her alanda kullanılabilir.

 Kanvas Tabloların Yapılışı Ve Satın Alma Süreci

Tabloların yapılışı, uzun işlemler sonucu meydana gelmiştir. Özenle gösterilen çalışmalar sonucu, başarılı tablolar ortaya çıkarılmıştır. Kanvas bezleri yurt dışından ithal edilmiştir. Kalitesi oldukça iyidir ve dışarıdan gelebilecek sorunlara karşı dayanıklıdır. Çalışanlar, baskı makineleri ile işlemler yaparak tabloları meydana getirir. Satışlar ise, site üzerinden gerçekleşir. Satın al butonuna basılarak satın alma süreci başlatılır. Daha sonra kanvas tablo kargo ile 3 iş günü içerisinde alıcılara ulaştırılır. Tabloların ödemesi ise, isteğe göre tercih edilebilir.

Site üzerinde birçok ödeme yöntemi bulunur. Kargolar ulaştıktan sonra, hiç bir ek ücret ödemeden tablolar teslim alınır. Üstelik tablolar kapalı kutularda ve zararlara karşı dayanıklı paketlerde gönderilir. Teslim aldıktan sonra hiç bir işlem yapmadan duvarlara asılabilir. Fiyatları ise, modeline göre ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.