Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Çok Satan Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar, teknolojik makinelerin baskı işlemi sonucu meydana gelen dekoratif süsleme araçlarıdır. Kanvas kelime anlamı olarak, ressamların resimlerini çizdiği bez anlamına gelmektedir. Bu bezlere bazı işlemeler yapılarak, kanvas tablo haline getirilmiştir.

Herhangi bir kullanım alanları yoktur ve istenilen her alana koyulabilir. Kullanılışı ve monte edilmesi, çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca tabloların fiyatlarının çok uygun olmasından ötürü, en çok tercih edilen süsleme araçlarındandır. Kanvas tabloların birçok çeşidi ve modeli vardır. 

En çok satan kanvas tablolar, üzerinde çeşitli resimlerin olduğu tablolardır. Satışlarının fazla olması, görsel açıdan kusursuz olmasından dolayıdır. Görsellik bu tablolarda ön planda tutulmuştur. Çok satan bir kaç adet kanvas tablo vardır.

 Saat Kanvas Tablolar

Kanvas tabloların üzerine, saat eklenerek ayrıcalık katılmıştır. Özellikle kapladığı alanın büyük olması da, saatlerin gösterişini ön plana çıkarmıştır. Bu saatler tablolar üzerine, ince bir işçilik ile monte edilmiştir. Ayrıca çok kalitelidir ve en çok satan kanvas tablolar arasında yer alır. Üzerinde bulunan saatlerin kalitesi de, üst düzeydedir. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı, tam korumalı maddelerden üretilmiştir.

 Manzaralı Kanvas Tablolar

Kanvas tabloların üzerine, doğa, deniz, göl ve şelale gibi manzaralar işlenmiştir. Böylece tablolara her bakıldığında, ayrı bir hava vermektedir. Doğa manzaralarının, insan yaşamına katkısı çok fazladır. Durum böyle olunca, görsel açıdan kusursuz manzaralı kanvas tablolar üretilmiştir. Manzaralar çok çeşitlidir ve en çok satan kanvas tablolar arasında yer alır. Fiyatları diğer kanvas tablolar gibidir ve genel olarak uygundur. Kişiye Özel Kanvas Tablolar

Kişiye özel kanvas tablolar, kişilere özel olarak üretilir. İlk olarak istenilen fotoğraf iletilir ve bu fotoğrafın işlemesi yapılır. Özellikle baskı makinelerinin yaptığı işçilik ön plana çıkar. Fotoğrafın her bir pixeli detaylı olarak kanvaslara püskürtme yöntemi ile işlenir. Kişiye özel tabloların fiyatları, diğerlerine göre biraz daha üsttedir. Satın aldıktan sonra, arkasındaki çift taraflı bant ile duvara monte edilir. Fakat istek durumuna göre, çivilerin üstüne de asılabilir.

 5 Parçalı Kanvas Tablolar

Bu tabloların kapladığı alan oldukça fazladır. Genelde tam cepheden görülen alanlara koyulur. Bu tablolar 5 adet plakanın bir arada olması ile monte edilir. Diğer tablolar gibi, arkasında çift taraflı bant bulunur monte işlemi yapılır. Tablonun gösterişi ve güzelliği ön planda tutulmuştur. Ayrıca çok ince bir işçilik ile üretimi yapılmıştır. Diğer Kanvas Tablolar

Araba resimleri, dini motifler ve farklı ögelerin de baskı işlemi yapılır. Bu resimler, diğer kanvas tabloların yapılış süreci ile aynı kurallar dahilinde üretilir. Kataloglarda belirlenmiş olan modeller vardır ve bu modeller üzerinden seçim yapılmalıdır. Fiyatları en düşük olan modeller arasındadır ve rahatlıkla satın alınabilir. Satın aldıktan sonra, duvara kolayca monte edilir ve kullanılır. Üstelik aktif olan bazı kampanyalar ile fiyatları daha uygun hale gelmiştir.