Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
5 Parçalı Kanvas Tablolar

Kanvas tablo, ressamların tablo yaparken kullandığı tuval bezidir. Bu bezin yapısında bulunan maddelerin kalitesi oldukça dikkat çekicidir. Günümüzde bu bezlere bazı dekorlar ve süslemeler eklenerek, görsel açıdan kusursuz tablolar ortaya çıkarılmıştır.

Tabloların birçok modeli ve çeşidi vardır. Hatta hemen hemen her evde ve mekanda, bu tabloları görmek mümkündür. Tabloların farklı resimlere sahip olan modelleri mevcuttur.

Son olarak 5 parçalı kanvas tablo piyasaya sürülmüştür. Bu tablo, 5 adet plakanın birleşmesinden meydana gelmektedir. Üretimi ise, bazı teknolojik baskı makineleri ile yapılmaktadır. Baskı makinelerinin püskürtme yöntemi, çok kaliteli işçiliklerin çıkmasına yardımcı olmaktadır. 

5 Parçalı Kanvas Tablo

 5 Parçalı Kanvas Tabloların Kullanımı

Bu tabloların kullanımı ve monte işlemleri son derece basittir. Duvara asıldığı zaman, mekana ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca en çok kullanılan dekoratif ev süslemeleri arasında yer alır. Fiyatlarının çok uygun olmasından ve kaliteli üretiminin olmasından dolayı, tercih edilir. Kullanmak için, arka kısmında bulunan çift taraflı bantların sökülmesi ve duvara monte edilmesi gerekir. İstek durumuna göre, çivi ile de yapıştırma yapılabilir.

Fakat 5 parçalı kanvas tablo arkasında bulunan çift taraflı bandın, hiç bir zararı yoktur ve duvara asla zarar vermez. Buna ek olarak tabloların yapıldığı maddeler kaliteli olduğu için, üzeri rahatlıkla temizlenebilir. Üst kısmı kesinlikle toz ve kir tutmaz. Bu sayede ıslak mendil veya nemli bir bez ile bakımı yapılabilir.

 5 Parçalı Kanvas Tablo Modelleri

Bu tabloların sayısızca modeli bulunur. Fakat genel olarak, manzara resimli olanlar sıkça tercih edilir. Evlere koyulduğu zaman, rahatlatıcı bir özelliğe sahiptir. Doğa manzaraları, deniz manzaraları, göl ve şelale manzaraları, 5 parçalı kanvas tablo üzerine en çok koyulan resimlerdir. Diğer bir model ise, araba resimli olanlardır. Eski model arabaların veya son model arabaların resimleri, tablo üzerine baskı makineleri ile basılır. İstek durumuna göre, özel yapılan modeller de vardır.

Kişilere ait özel fotoğraflar veya tarihler, kanvas tablo üzerine uygulanabilir. Böylece tabloya her bakıldığı zaman, hoş bir hissiyat ortaya çıkacaktır. Son olarak dini motifler işlenmiş olan modeller vardır. Bu modeller üzerine, çeşitli dini motifler yerleştirilerek oldukça hoş tablolar ortaya çıkarılmıştır. Dini motiflerin olduğu tablolar, sıkça satılan modellerdir ve herhangi bir kullanım alanı yoktur. Her alanda rahatlıkla kullanılabilir ve fiyatları çok uygundur.

 5 Parçalı Kanvas Tabloların Satın Alma Süreci

Tabloların satın alınabilmesi için, siteye giriş yaptıktan sonra sipariş verilmesi gerekir. Sipariş verildikten sonra, istenilen tablolar kargo aracılığı ile 3 iş gününde alıcılara ulaştırılmaktadır. Site üzerinde ödeme yöntemleri yaparak veya kapıda ödeme işlemi ile satın alınır. Kesinlikle ekstra ücret veya kargo ücreti ödenmeden teslim alınır. Ayrıca tablolar kapalı kutularda ve ambalajlı olarak kargoya verilir. Teslim aldıktan sonra, sıkıntısız bir şekilde kullanılmaktadır.