Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
İptal/İade Şartları

Ürün İade ve İptal İşlemleri

1. Dekoreyon tarafından üretilen birinci sınıf kalitedeki kanvas tablolar ve diğer ürünler, tüm kalite testlerinden geçtikten sonra müşteriye adrese teslim ücretsiz kargolanmaktadır.

2. Müşteriye ulaşan üründe kırılma, renklerinde gözle görülür bir bozulma, ya da herhangi bir dezenformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 15 gün içerisinde Dekoreyon firmasına kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti Dekoreyon tarafından ödenir.

3. Dekoreyon, ürettiği tüm tablolarda ve diğer ürünlerde en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf profesyonel işçilik sunduğunun garantisini, tüm siparişlerde müşterilere vermektedir.

4. Sitemizde yer alan tüm kanvas tablo ve diğer dekorasyon modelleri müşterinin siparişi üzerine üretilmektedir. İkinci maddede yer alan şartlar dışında ürünün beğenilmemesi ve diğer keyfi sebeplerle iade ya da değişim yapılamaz.

5. Sitemizde yer alan tablo modelleri ve diğer ürünler bilgisayar üzerinde oluşturulmuş canlandırma resimlerdir. Sipariş üzerine üretim gerçekleştirilmesinden dolayı tüm ürünlerin sitede gerçek resimlerinin yer alması mümkün olmadığı gibi, müşteriye ulaşan ürün ile sitede yer alan resim arasında %3 farklılık görülebilir.

6. Müşterinin, ürünün teslimi esnasında ürünü kontrol edip teslim alması gerekmektedir. Eğer üründe 2. maddede sayılan durumlardan birisi görülürse kargo görevlisine tutanak tutturarak, tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilirsiniz.

7. Kredi kartı ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.