Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Açılışa özel tüm ürünlerde Kargo Bedava!
Evinize Renk Katacak En Güzel Kanvas Tablolar

Tablo denince akla ince ve kalitesiz malzemelere yapılmış olan baskılar gelmektedir. Uzun yıllardan beri bu şekilde evlerde yerini alan tablolar kanvas tablonun icadı ile kullanılamaz hale gelen ürünlerden biri olmuştur.

Artık evlerde veya diğer mekanlarda kanvas tablo kullanılmasının başlıca sebebi çok daha gösterişli ve dikkat çekici görünmesidir. Bunun sebebi yapım aşamasında kullanılan malzemelerin sağlamlığından kaynaklanmaktadır.

En Güzel Kanvas Tablolar

En güzel kanvas tablolar en kaliteli malzemelerden yapılan tablolardır. Bu sebeple her kanvas tablo kaliteli ve sağlam olacak diye bir kural bulunmamaktadır. Kanvas tablo güvenilir bir firmaya yaptırıldığında uzun seneler kullanılabildiği gibi ne olduğu ve nasıl çalıştığı bilinmeyen firmalara yaptırıldığında kısa sürede kullanılamaz hale gelecektir. Kanvas tablonun kalitesini belirleyen tek nokta malzemelerin kalitesi değildir.

Baskının kalitesi de sonucu etkileyecektir. Bu sebeple orijinal ve uzun yıllar zarar görmeyecek bir kanvas tablo için en güvenilir firmalar ile çalışılması gerekmektedir. Kanvas tabloda baskı yapılan yüzey kumaşı ve baskı makinaları kaliteli ise ortaya çıkacak olan sonuçta bir o kadar kaliteli olacaktır.

En Güzel Kanvas Tablolar

 En popüler kanvas tablo seçenekleri

Kanvas tabloda nasıl bir model tercih edileceği birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bebek odası için kullanılacak bir kanvas tablo ile kurumsal bir mekanda kullanılacak kanvas tablolar aynı olmayacaktır. En güzel kanvas tablolar için doğru seçim yapılması oldukça önemlidir. Özellikle salonlarda kullanılacak olan kanvas tabloda seçilecek olan desen evin dekorasyonuna büyük oranda etki edecektir. Bu sebeple son derece iyi düşünülmeli ve evin dekorasyon renkleri göz önüne alınarak bir seçim yapılmalıdır.

Salon dekorasyonu için tercih edilen en popüler kanvas tablolar manzara baskılı kanvas tablolar olmaktadır. Manzara tabloları her salona uyum sağlayabilen bir yapıya sahip olduğunda yoğun talep görmektedir. Bunun yanı sıra ünlü ressamların tabloları ya da Osmanlı tuğrası gibi desenlerde sıklıkla tercih edilen kanvas tablo modelleri arasındadır. Kanvas tablo yatak odaların içinde oldukça hoş durmaktadır. Yatak odası için özel olarak yaptırılan kanvas tablolarda gelin ve damadın düğün fotoğraflarının basılması oldukça hoş bir oda dekorasyonu yaratacaktır.

En güzel kanvas tablo

 Kanvas tablo seçiminde mekan faktörü

Kanvas tablo seçimi için en önemli nokta mekandır. Mekan faktörü tabloya basılacak olan deseni büyük oranda etkilemektedir. En güzel kanvas tablolar mekan düzenine ve durumuna uygun tablolardır. Bu sebeple bu faktör dikkate alınmalı ve ona göre bir seçim yapılmalıdır. Kurumsal iş yeri odalarında kullanılacak kanvas tablolarda genellikle Atatürk fotoğrafları yer almaktadır.

Bunun yanı sıra daha farklı ve ciddiyet içeren kanvas tablo modelleri de tercih edilebilmektedir. Evlerde ise istenilen her desende kanvas tablo rahatlıkla kullanılmaktadır. Burada tek etken salonda kullanılan diğer eşyalar ile renk uyumu sağlanıp sağlanmadığıdır.

 Kanvas tablo fiyatları ne kadardır?

Kanvas tablo fiyatları boyutlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha büyük boyutlarda olan kanvas tablolar daha pahalı olacaktır. Ortalama bir kanvas tablo 60 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.