Evime Uygun Kanvas Tablo Modeli Hangisi?

Evinizin belli bir tarzı varsa aksesuar seçimlerinizi de buna göre yapmalısınız. Tablo seçimini asla sıradanlaştırmamalısınız. Tablo seçerken evinizin dekorasyonunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Dekorasyonda bir bütünlük istiyorsanız; tercihlerinizi doğru yapmaya özen gösterin.

Minimalist Evler için Kanvas Tablo Modeli

Minimalist çizgide bir ev dekorasyonunuz varsa bu çizgiyi bozmayacak tercihler yapmalısınız. Sadeliği modern çizgi ile birleştiren minimalist tarz için yine sade kanvas tabloları tercih etmelisiniz. Dekoreyon.com sitesine giderek kanvas tablo modellerini görebilirsiniz.

Kanvas tablonuzun parçalı ya da tek parça olması minimalist çizginizi bozmayacaktır. Çerçeve seçiminde minimalist dekorasyonunuza dikkat etmelisiniz. Kanvas tablo modellerinde çerçeve kullanımına gerek olmayacağından evin tarzına uygun olacaktır.

İskandinav Stili Evler için Kanvas Tablo Modeli

İskandinav stilinde soğuk hava hâkim olsa da objeler ve dekorasyon ürünleriyle dekora sıcaklık katılabilir. Beyaz renk ve ahşabın bir arada kullanıldığı bu tarzda bir ev için tablo seçerken tarzın genel hatlarını göz ardı etmemelisiniz.

Karışık şekillerden oluşan sıcak renklerle soğuk renklerin bir arada kullanıldığı kanvas tablolar bu tarz bir ev için ideal olacaktır. Tarzınıza uygun kanvas tablo modelinizi Dekoreyon’dan oluşturabilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafı siteye hızlıca yükleyerek kendi kanvas tablonuzu tasarlayabilirsiniz.

Country Stili Evler için Kanvas Tablo Modeli

Kırsal stil olarak dilimize çevrilebilecek bu dekorasyon türünde eski türdeki eşyalar modernize edilip kullanılmaktadır. Görüp görebileceğiniz her rengin kullanıldığı bu dekorasyon türünde bir ev için tablo seçimi yapmak hiç de zor olmayacaktır.

Country tarzdaki ev için tercih edeceğiniz kanvas tablolarda çiçekli modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçekli modeller yanında manzara içerikli kanvas tabloları da tercih edebilirsiniz. Çiçek ve manzara temalı kanvas tabloları Dekoreyon’dan kredi kartına 12 taksit ödeme imkanıyla satın alabilirsiniz.

Rustik Stil Evler için Kanvas Tablo Modeli

Doğallığın, sadeliğin ön planda olduğu rustik stilde ağaç obje kullanımı fazlacadır. Doğal kumaşlar, farklı kültürlere ait objeler bu stilin olmazsa olmazıdır. Rustik stilde duvarlarınızı süsleyecek tablolar için en uygunu eski aile fotoğrafları ve nostaljik görsellerdir.

Dekoreyon’da ailenize ait bir fotoğrafı ya da istediğiniz nostaljik içerikli bir fotoğrafı siteye yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Siyah beyaz fotoğraflardan hazırlanan klasik kanvas tablo rustik eviniz için ideal bir seçim olacaktır.

Klasik Stil Evler için Kanvas Tablo Modeli

Klasik tarzın geleneksel çizgileriyle dizayn edilmiş eviniz için tablo arayışındaysanız; klasik çizgilerden vazgeçmemelisiniz. Gösteriş ve şaşanın ön planda olduğu klasik stilde tablolarda da aynı özen gösterilmelidir.

Kanvas tablonun gösterişli olabilmesi için doğru modelleri tercih edebilirsiniz. Klasik stil evlerde büyük poy ve parçalı kanvas tablolar tercih etmek yerine minik ve farklı boylarda çok sayıda kanvas tablo tercih edebilirsiniz.

Eklektik Stil Evler için Kanvas Tablo Modelleri

Eklektik stil, farklı tarzlara ait dekorları bir arada kullanmaya imkân verdiğinden; bu tarzda dekorasyon yapmak daha kolaydır. Dolayısıyla kanvas tablo seçiminde de rahat olabilirsiniz. Parçalı ya da tek parça fark etmeksizin her tür kanvas tablo bu tarz için uygundur.

Görsel olarak hayvan figürleri ön planda olsa da özgürce seçim yapmanıza engel olacak bir stil olmadığından rahat olabilirsiniz. Kişiye özel kendi tasarımınız kanvas tablonuzla da duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.